معرفی گروه معرفی گروه

گروه قدرت یکی از گروه­های زیرمجموعه­ رشته مهندسی برق موسسه می­ باشد که از سال 1385 تاکنون به تدریج در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در گرایش­های مختلف به تربیت دانشجویان پرداخته است. سالانه بیش از 200 دانشجو برای تحصیل در مقاطع مختلف این گرایش­ها وارد موسسه می­ شوند. 

گروه قدرت در حال حاضر در گرایش های کارشناسی ارشد مهندسی برق- سیستم های قدرت، کارشناسی ارشد مهندسی برق- برنامه ریزی و مدیریت سیستم های انرژی الکتریکی، کارشناسی ارشد مهندسی برق- الکترونیک قدرت و ماشین های الکتریکی، کارشناسی پیوسته مهندسی برق- قدرت، کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی برق- قدرت ، کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی برق- شبکه های انتقال و توزیع ، کاردانی پیوسته الکتروتکنیک- برق صنعتی و کاردانی پیوسته الکتروتکنیک- تاسیسات الکتریکی به پذیرش و تربیت دانشجو می­ پردازد. هم اکنون دردوره­ های مختلف کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد بیش از 700 دانشجو در این گروه مشغول به تحصیل هستند.

این گروه  افتخار دارد که از تجربیات و دانش شش عضو هیات علمی تمام وقت و بیش از بیست عضو هيات علمی مدعو که از فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر و از اساتيد شاخص کشور هستند درگرایش های مختلف بهره‌‌­ مند باشد.