اخبار اخبار

«بازگشت

ثبت نام دانشجویان در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98

1- دانشجويان عزيز جهت انتخاب واحد مي توانند از آدرس زیر به پرتال آموزشي دانشگاه مراجعه نمايند:

http://portal1.shdu.ac.ir:8080

2- مراحل ثبت نام و پرداخت اينترنتي دانشگاه شهاب دانش در  نیمسال دوم سال تحصیلی 98-99

3- اطلاعيه راهنماي پرداخت اينترنتي در نیمسال دوم سال تحصیلی 98-99

4- اطلاعيه ثبت نام دانشجويان دانشگاه براي نیمسال دوم سال تحصیلی 98-99

5- جدول زمان بندي ثبت نام نیمسال دوم سال تحصیلی 98-99 بر حسب رشته تحصيلي و سال ورود

6- اطلاعیه چگونگی رفع خطای پرداخت الکترونیک (گواهینامه دیجیتال)

7- اطلاعیه اعلام شهریه برای سال تحصیلی 98-99

8- برنامه هفتگي کليه گرايش هاي گروه کامپیوتر و فناوری اطلاعات

9- برنامه هفتگي کليه گرايش هاي گروه مهندسی پزشکی

10- برنامه هفتگي کليه گرايش هاي گروه برق

11- برنامه هفتگی گروه معماری

12- چارت ترمی گروه کامپیوتر

13- نکات قابل توجه دانشجویان جهت اخذ واحدهای آزمایشگاه و کارگاه ها

14- برنامه هفتگی گروه عمران و مکانیک

15- برنامه هفتگی گروه عمومی

16- برنامه هفتگی گروه حسابداری

17- برنامه هفتگی گروه مهندسی صنایع، مدیریت و روانشناسی

18- برنامه هفتگی گروه علوم پایه

19- چارت ترمی گروه برق

20- چارت ترمی گروه مهندسي پزشکي

21- چارت ترمی گروه معماری

22- چارت ترمی گروه حسابداری و مدیریت

23- چارت ترمی گروه عمران

*تذکرات بسیار مهم*:

1- دانشجویان گرامی می بایست جهت ثبت نام و انتخاب واحد غیر حضوری (اینترنتی)  نیمسال دوم سال تحصیلی 98-99 از طریق پورتال آموزشی مطابق با جدول زمانبندی اقدام نمایند.دانشجویان گرامی توجه داشته باشند که در صورت عدم مراجعه در زمان مربوط به خود مطابق با جدول زمانبندی (با توجه به رشته تحصیلی و سال ورود) جهت ثبت نام، انجام فرآیند انتخاب واحد صرفا پس از بازگشایی پورتال دانشجو، هر روزه پس از پایان زمانبندی (بعد از ساعت 19:30) امکان پذیر خواهد بود. به بیان دیگر پورتال دانشجویان پس از پایان زمان مربوط به ثبت نام (با توجه به رشته تحصیلی و سال ورود) تا پایان برنامه زمانبندی آن روز بسته خواهد بود.

2- کلیه دانشجویان بایستی در زمان مقرر شده برای ثبت‌نام و انتخاب واحد به پورتال آموزشی مراجعه نمایند و کلیه واحدهای مورد نظر خود را اخذ نمایند. در زمان حذف و اضافه دانشجویان بر اساس زمانبندی که اعلام خواهد شد تنها می‌توانند 2 درس را حذف و 2 درس را اخذ نمایند.

3- کلیه دانشجویانی که بعد از اتمام زمان ثبت‌نام، ثبت‌نام نکرده باشند اجازه اخذ واحد، ثبت‌نام و ادامه تحصیل در این نیمسال را نخواهند داشت.

4- مطابق ماده 21 آیين نامه آموزشي عدم مراجعه دانشجو براي نام نويسي در زمان مقرر و بدون اطلاع و عذر موجه در يك نيمسال به منزله انصراف از تحصيل است. در صورت تأخير و يا عذر موجه، دانشجو حق انتخاب واحد و ادامه تحصيل را در آن نيمسال ندارد ولي آن نيمسال جزو سنوات مجاز تحصيل وي محسوب مي‌شود.

5- با توجه به احتمال بروز مشکل در درگاه های پرداخت جهت پرداخت الکترونیک شهریه، پیشنهاد می‌گردد پیش از سر رسید زمان ثبت‌نام نسبت به پرداخت شهریه اقدام نمایید.

6- مطابق با مصوبه شورای آموزشی مورخ 92/10/25 اخذ واحد کارآموزی از طریق پورتال آموزشی توسط دانشجو امکان پذیر خواهد بود. لذا دانشجویان می بایست ضمن مراجعه به پورتال آموزشی در موعد مقرر ثبت نام و انتخاب واحد و حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی 98-99، شخصا واحد کارآموزی را اخذ نموده و همچنین، تا سه هفته بعد از اتمام مهلت حذف و اضافه فرصت دارند تا ضمن مراجعه به وب سایت دانشگاه (بخش دفتر ارتباط با صنعت)، فرم معرفی نامه به محل کارآموزی/ کارورزی را دریافت نموده و سپس با مراجعه به مسئول دفتر ارتباط با صنعت جهت تکمیل فرم و انجام مراحل لازم اقدام نمایند.

7- دانشجویان مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته که قصد ادامه تحصیل و انتخاب واحد در نیمسال ششم سنوات تحصیلی خود را دارند، می بایست پس از مراجعه به کارشناس رشته خود و تکمیل فرم های کمیسیون موارد خاص (و نظام وظیفه برای دانشجویان آقا) طبق جدول زمانبندی فوق به پورتال آموزشی مراجعه و شخصا انتخاب واحد نمایند.

نظر
لینک مطلب :