اخبار اخبار

«بازگشت

اطلاعیه شروع کلاسهای نیمسال دوم 1400-1399

به استحضار می رساند که به دلیل تدام شیوع ویروس کرونا در کشور و به منظور مراقبت از سلامتی جامعه دانشگاهی با حفظ فاصله اجتماعی امکان برگزاری کلاس های حضوری وجود نداشته و بازگشایی کلاسهای حضوری دانشگاه به عهده ستاد ملی مدیریت مبارزه با کرونا خواهد بود. لذا به منظور پیشبرد اهداف دانشگاهی و جلوگیری از وقفه علمی تمامی فعالیت های آموزشی از جمله برگزاری کلاسها همچون ترم گذشته به صورت مجازی و از مسیر سامانه lms  دانشگاه برگزار خواهد شد. شروع کلاسها برای تمامی مقاطع و ورودی ها  از 18/11/1399  طبق برنامه هفتگی در پرتال آموزشی خواهد بود.

چنانچه دروس آزمایشگاه و یا کارگاه اخذ نموده اید، چگونگی و زمان شروع این دروس متعاقبا اطلاع رسانی خواهد.

دانشجویان می توانند برای دسترسی به فایل ها و ویدئوهای تکمیلی ،به لینک های زیر مراجعه نمایند:

http://faculty.shdu.ac.ir/majazi/  سایت دانشگاه
https://www.aparat.com/shdu
  کانال آپارات دانشگاه
  @Shdu_lms_botربات تلگرام
چنانچه در حین استفاده از سیستم در طول ترم به مشکلی برخورد کردید از طریق کارتابل با کارشناس رشته خود مطرح نموده و منتظر پاسخ  از همان طریق بمانید.

در ضمن کلینیک انفورماتیک در محل پژوهشکده کامپیوتر (پشت نمازخانه داخل محوطه دانشگاه) از ساعت 8 الی 14 آماده پاسخ گویی سوالات نرم افزاری دانشجویان به صورت حضوری و غیرحضوری می باشد. شماره تماس 32317171-025 داخلی 209 و شماره مستقیم 32316964- 025 می باشد.

امید است که با همدلی و تلاش و مشارکت جمعي دانشجويان محترم و اساتيد گرامي، ضمن تداوم وظايف آموزشي خود، آسيب­هاي ناشي از اين معضل اجتماعي را به ويژه در زمينه ­هاي علمي به كمترين مقدار خود رسانده و ان شاءالله با حداقل كاستي از اين بحران جهاني عبور نماييم.

 

معاونت آموزشی و پژوهشی

راهنمای شرکت در کلاسهای مجازی

راهنمای رویت برنامه هفتگی

نظر
لینک مطلب :